Kimba BERMONDO BOHEMIA

KIMBA BERMONDO
BOHEMIA - Bernský Salašnický Pes

Český Junior šampion 2017, Slovenský šampión krásy mladých 2017
Grand Prix Slovakia Junior Winner, Národní vítěz 2018

RODOKMEN

Datum narození: 19. 6. 2016 Chovná:
Pohlaví: Fena Bonitační kód:
DKK / DLK: A/A - 0/0 ID: CMKU/BSP/11972/16
Výška v kohoutku: Váha:
Alias:
12x V1, 6x V2, 3x V3, V, 3x VN1, VN2
3x CAJC (SK), 4x CAJC (CZ), 2x BOJ (CZ), BOJ (SK), CAC (DE), 3x CAC (CZ), CAC (ČMKU), 2x CAC (SL), 2x rCAC (CZ), rCAC (DE), rCACIB (DE), 2x rCACIB (SL), BOS
Slov. šampion krásy mladých Český junior šampion

CH Bosnia and Hercegovina

COOL ICEMAN McD

Doremis

HD A, ED 0
born 2011

 Ch. DOREMIS Cool Iceman McD

C.I.B NV-13 NORD NO SE DK LT LV EE
BALT UCH LTJV-12

Macduff

Kronblommas

HD A, ED 0
born 2010

Macduff

C.I.B EUW-10 HR CH IT CH NO UCH NORD UCH

Odysseus

S54697/2006

HD A, ED 0
AOD 9.1

Odysseus

SEUCH

Isolde

Kronblommas

S68153/2008

HD B, ED 0
born 2008 - living

Isolde

SEUCH NOUCH FIUCH NORDUCH C.I.B.

Dubble-Nougat

Doremis

HD A, ED 0
born 2008 - living

Dubble-Nougat, zdroj: ingrus.net

SEUCH NOUCH FIUCH NORDUCH C.I.B

Ubbefin

Doremis

HD A, ED 0
AOD 9.1

Ubbefin, zdroj: ingrus.net

Wanilla Brad

Doremis

HD A, ED 0
AOD 3.9

Wanilla Brad, zdroj: ingrus.net

Slovenský šampión krásy mladých 2011,
Český Junior Šampion 2012,
Klubový šampion mladých SKŠSP,
Český šampion 2013,
Slovenský šampion krásy 2013,
Šampion ČMKU 2013,
Vítěz speciální výstavy 2013,
Najkrajšie šteňa SKV 2011,
Nejlepší dorost KV 2011,
Víťaz mladých ŠV 2011,
Víťaz klubové výstavy 2012,
Nejlepší štěně 2011,
Klubový vítěz KŠSP 2012,
Národní vítěz 2012,
Národní vítěz 2013
Český grandšampion 2013
Suka roka 2013 - 1. místo
Vítěz speciální výstavy 2014
Klubový víťaz 2014
Slovenský grand šampion 2014
C.I.B

EMMA

Bermondo Bohemia

HD-A, ED-0
born 2011 - living

Emma

Crufts 2006 (Best of Breed)
European Champion 2005
Danish Champion
International Champion
Dutch Champion
German VDH Champion
German SSV Champion
Steiermark Sieger 2003
Bundes Sieger 2003 + 2004
European Sieger 2004 + 2005
Danish Specialty winner 2004
Polish Specialty Winner 2004
Dutch Specialty winner 2004 + 2005

Barancourt

van de Weyenberg

HD-A, ED-0
AOD 9.1

DKCH
KLBCH
SCH
DCHVDH
NCH
NORDCH

Nimbus

Herletta

HD-C, ED-0
AOD 11

Ahsefin Pix

Doremis

HD-A, ED-0
AOD 11.5

Slovenský šampión krásy mladých,
Český junior šampion,
Slovenský šampión krásy,
Český šampión,
Český grand šampion,
Slovenský grand šampión,
Interchampion
,
Najkrajšie šteňa,
Nejlepší dorost,
Vítěz Berlína 2008 mladých,
Grand Prix Slovakia Junior Winner 2008,
Landesjugendsiegerin Thuringen,
Vítěz SKV SKŠSP 2008,
Národní vítěz 2009 (CZ),
2x Národní vítěz 2010 (CZ),
Suka roka 2010 (SK),
Klubový vítěz 2011,

BAGHEERA

Bermondo Bohemia

CMKU/BSP/6012/07

HD-B, ED-0
AOD 6.6

Norwegian Champion
Swedish Champion

HUBERT

Werner Wix

S43030/2003

HD-A, ED-0
AOD 6
(died 9.2009 - injured by moose)

Interchampion
Czech Champion
Slovakia Champion
Slovakia Grand Champion
Champion of Romania
Slovakia Winner 2006
Special Club Show Winner 2006

BLACKIE

Santy Bazaltin

CMKU/BSP/2557/01/05

HD-B, ED-1

AOD 7

Blackie Santy Bazaltin

Nahoru

 

© MVDr. Kateřina Ouřadová
Vytvořil a spravuje: Ing. Jar. Kaňka aka hamstergraf